ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ - ПЕРСОНАЛЬНІ САЙТИ (БЛОГИ)

Блог методиста

Пакуляк Ірини Ігорівни

Блог методиста

Турчин Ольги ВасилівниБлог методиста

Єднак Галини МихайлівнаПРО ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ

Віртуальні методичні кабінети методистів відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти створено з метою підвищення ефективності методичної роботи та розвитку і зростання професійної компетентності педагогів.

 

Віртуальний методичний кабінет – це сучасна інформаційно-освітня спільнота, що покликана поглибити взаємодію методистів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, методистів районних (міських) методичних кабінетів, центрів, методичних структур об’єднаних територіальних громад і педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в умовах реформування й оновлення галузі освіти та подальшого впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес.

 

Основним завданням віртуальних методичних кабінетів є творення єдиного інформаційно-методичного простору з метою більш якісного забезпечення і підтримки професійної діяльності педагогів. Діяльність віртуальних методичних кабінетів також покликана спростити доступ учителів до інформаційних ресурсів, які використовуються в освітньому процесі.